Przewodniczący:

prof. dr hab. Franciszek Krok
Politechnika Warszawska, Wydział Fizyki
tel. 222 347 267, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastępcy przewodniczącego:

prof. dr hab. Feliks Stobiecki
Instytut Fizyki Molekularnej PAN,
tel. (61) 869 5100, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

prof. dr hab. Andrzej Ślebarski
Instytut Fizyki Uniwersytet Śląski,
tel. (32) 258 8431, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Członkowie prezydium:

prof. dr hab. Ryszard Horodecki,
Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytet Gdański,
tel. (58) 523 2295, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

prof. dr hab. Wojciech Łużny,
Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej, AGH
tel. (12) 617 4456, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

prof. dr hab. Ryszard Naskręcki,
Wydział Fizyki UAM
tel. (61) 829 5202, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz naukowy:

prof. dr hab. inż. Mirosław Karpierz,
Politechnika Warszawska, Wydział Fizyki,
tel. (22) 234 7267, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.